V-TAC DEYE 30kW Inverter Τριφασικό υβριδικό SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3 ΥΨΗΛΗΣ ΤΑΣΗΣ 100% Ασύμμετρη Έξοδος, CEI 0-21, με οθόνη, 3 x MPPT, CT, WiFi, 10 χρόνια εγγύηση IP65 12674
Γράψτε μια κριτική
VT-12674
Παράδοση 4 έως 6 μέρες
Η Ναυαρχίδα των Υβριδικών Inverters για Επαγγελματίες
Με ονομαστική ισχύ 30kW και συμβατότητα με μπαταρίες Υψηλής Τάσης (High Voltage - 160-700V), αποτελεί την κορυφαία επιλογή για έργα Net Billing με ταυτόχρονη αποθήκευση ενέργειας, προσφέροντας μέγιστη ευελιξία και ενεργειακή ανεξαρτησία.
Κύρια Χαρακτηριστικά που Ξεχωρίζουν
⚡ 100% Ασύμμετρη Έξοδος (Unbalanced Output)
High Voltage Μπαταρία & Γρήγορη Φόρτιση
Λειτουργεί σε εύρος τάσης μπαταρίας 160V-700V, εξασφαλίζοντας υψηλότερο βαθμό απόδοσης (Efficiency >98%) και λιγότερες θερμικές απώλειες σε σχέση με τα συστήματα 48V. Με ρεύμα φόρτισης/εκφόρτισης 75A, μπορεί να φορτίσει γρήγορα μεγάλες συστοιχίες μπαταριών (όπως το σύστημα V-TAC OHA 100-280).
AC Coupling & Retrofit
Smart Load & Generator Port
Διαθέτει ειδική θύρα (GEN Port) που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για:
Επεκτασιμότητα (Parallel Operation)
Υποστηρίζει παραλληλισμό έως και 10 μονάδων για On-Grid και Off-Grid εφαρμογές, επιτρέποντας τη δημιουργία συστημάτων έως και 300kW, καλύπτοντας ακόμα και βιομηχανικές απαιτήσεις.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά (Datasheet Highlights)
ΧαρακτηριστικόΤιμή / Περιγραφή
ΜοντέλοSUN-30K-SG02HP3-EU-AM3
Ονομαστική Ισχύς AC (Grid)30.000 W
Μέγιστη Ισχύς AC33.000 VA
Μέγιστη Ισχύς Εισόδου Φ/Β48.000 W
MPPT Trackers / Strings2 MPPT / 2+2 Strings (Σύνολο 4 είσοδοι)
Τάση Μπαταρίας160V - 700V (High Voltage Li-ion)
Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης/Εκφόρτισης75 A
Backup (UPS) Ισχύς33.000 VA
Χρόνος Μεταγωγής UPS< 10ms
Βαθμός ΠροστασίαςIP65 (Κατάλληλο για εξωτερική χρήση)
Οθόνη / ΧειρισμόςΟθόνη Αφής LCD & Κουμπιά
ΕπικοινωνίαRS485, CAN, WiFi, Ethernet
Βάρος46 kg
Διαστάσεις (ΠxΥxΒ)448 x 688 x 270 mm