V-TAC 10kW Solis Inverter Τριφασικό Υβριδικό S6-EH3P10K02-NV-YD-L On-Grid/Off-Grid με 2 X MPPT, CT, WiFi, 10 χρόνια εγγύηση, IP66 12292
Γράψτε μια κριτική
VT-12292
Μη διαθέσιμο
Ο V-TAC Inverter Φωτοβολταϊκός Solis Τριφασικός Υβριδικός On-Grid/Off-Grid 10kW (SKU 12292) αποτελεί την ιδανική λύση για όσους επιθυμούν να αξιοποιήσουν στο έπακρο την ηλιακή ενέργεια, εξασφαλίζοντας ενεργειακή αυτονομία και υψηλή απόδοση.
Ανώτερη Απόδοση και Ευελιξία με Διπλό MPPT
Εξοπλισμένος με διπλό MPPT, ο συγκεκριμένος inverter επιτρέπει τη βέλτιστη διαχείριση της ηλιακής ενέργειας, εξασφαλίζοντας μέγιστη απόδοση ακόμα και σε συνθήκες μεταβαλλόμενης ηλιοφάνειας. Η τριφασική έξοδος 10kW είναι ιδανική για οικιακές, εμπορικές και βιομηχανικές εφαρμογές, προσφέροντας σταθερή και αξιόπιστη παροχή ενέργειας.
Ενεργειακή Αυτονομία με Υβριδική Λειτουργία On-Grid/Off-Grid
Αξιοπιστία και Ανθεκτικότητα με 10 Χρόνια Εγγύηση
Γενικές Πληροφορίες:
  • SKU: 12292
  • Κωδικός Οικογένειας: S6-EH3P10K02-NV-YD-L
  • Κατασκευαστής: Solis
  • Εγγύηση: 10 έτη
  • Διαστάσεις: 430 x 660 x 295 mm
  • Βάρος: Δεν καθορίζεται
  • Βαθμός Προστασίας: IP66
Ηλεκτρικά Δεδομένα:
  • Μέγιστη Ισχύς AC: 10 kW
  • Σύστημα Ηλεκτρικής Σύνδεσης: Τριφασικό
  • Έξοδος Inverter: 230-400V 3L+N+PE
  • Μέγιστη Ισχύς Εισόδου DC: 16 kW
  • Μέγιστη Τάση Εισόδου για MPPT: 1000 V
  • Ελάχιστη Τάση Λειτουργίας: 200 V
  • Εύρος Τάσης MPPT: 200 - 850 V
  • Ονομαστική Τάση MPPT: 550 V
  • Αριθμός MPPT Trackers: 2
  • Μέγιστο Ρεύμα ανά MPPT: 20 A
  • Μέγιστο Ρεύμα Εξόδου: 15.2 A
  • Συχνότητα Δικτύου: 50 / 60 Hz
  • Τάση Δικτύου: 380/400 V
  • Συντελεστής Ισχύος: 0.8 καθυστερημένος / 0.8 προπορευόμενος
  • THDi: <3%
  • Μέγιστη Απόδοση: 97.6%
Δεδομένα Μπαταρίας:
  • Συμβατή Αρχιτεκτονική Μπαταρίας: Χαμηλή Τάση (LV)
  • Συμβατή Χημεία Μπαταρίας: LFP (LiFePO4) / Μολύβδου-Οξέος
  • Εύρος Τάσης Μπαταρίας: 40 - 60 V
  • Μέγιστο Ρεύμα Φόρτισης: 250 A
Προστασίες:
  • Προστασία κατά των νησιδοποιήσεων: Ενσωματωμένη
  • Προστασία από αντιστροφή πολικότητας εισόδου FV: Ενσωματωμένη
  • Προστασία από υπερένταση εξόδου: Ενσωματωμένη
  • Προστασία από βραχυκύκλωμα εξόδου: Ενσωματωμένη
  • Προστασία από υπέρταση εξόδου: Ενσωματωμένη
  • Προστασία από υπερτάσεις: Ενσωματωμένη
Λοιπά Χαρακτηριστικά:
  • Επικοινωνία: RS485/CAN
  • Ψύξη: Ενεργή
  • Μέγιστο Υψόμετρο Λειτουργίας: 4000 m
  • Αριθμός Σειρών ανά MPPT: 2/1
  • Τάση Εκκίνησης: 160 V
  • Ρεύμα Βραχυκυκλώματος MPPT: 30 / 50 A
  • Εξωτερικός Αισθητήρας Θερμοκρασίας: Ναι
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: -25 - 60 °C
  • Τύπος Εγκατάστασης: Επιτοίχια
Αυτά τα χαρακτηριστικά καθιστούν τον V-TAC Inverter Φωτοβολταϊκό Solis μια αξιόπιστη επιλογή για τριφασικά υβριδικά συστήματα On-Grid/Off-Grid με ισχύ 10kW.
Αδιάβροχο :
Ναί
Εγγύηση Χρόνια:
Εξωτερικές διαστάσεις:
430x660x295mm